قرار دادن تبلیغات متفاوت در متن پست ها
دسته‌بندی نشده

قرار دادن تبلیغات متفاوت در متن پست ها

تا حالا وب سایت هایی که تبلیغات رو داخل محتوای پست خود گذاشتن دیدید ؟ این تبلیغات یا بعد از پاراگراف اول یا پاراگراف دوم در اکثر سایت ها هستند. بسیاری از مبتدیان تعجب می کنن که این سایت ها تبلیغات رو به صورت دستی، وقتی که در حال نوشتن مطالب برای سایت خود هستن قرار میدن یا کد ویژه برای این کار وارد میکنن. در این مقاله من به شماچگونه قرار دادن تبلیغات در محتوای پست ها” رو بعد از پاراگراف های خاص آموزش میدم.
اغلب زمانی که مبتدیا میخوان تبلیغات رو در پست خودشون قرار بدن، آنها یا اضافه کردن کد دستی که بسیار ناکارآمد ـه به خصوص اگه شما مجبور به تغییر تبلیغ باشید و یا …
شما به سادگی تمام فقط با نصب و فعال کردن افزونه wordpress.org/plugins/insert-post-ads/”> درج آگهی پست میتونید این امکان رو به وردپرس خودتون اضافه کنید. پس از فعال سازی این افزونه، یک منو جدید با نام Post Adverts اضافه خواهد شد.
روی Post Adverts برید و بر روی Add New کلیک کنید. حالا تو صفحه بعد به سادگی آگهی خودتون رو اضافه کنید اول نام آگهی خودتون رو برای شناسایی وارد کنید, حالا کد تبلیغ رو وارد کنید, و حالا پاراگرافی که می خواهید کد تبلیغ شما نمایش داده بشه رو وارد کنید. به همین سادگی…
این افزونه قابلیت مفیدی هم داره که میتونید به بخش تنظیمات برید و اون رو ببینید، انتخاب محلی که میخواید تبلیغات نمایش داده بشن. نوشته ها یا برگه ها ؟ یا هر دو ؟

امیدوارم این آموزش هم مثل آموزش های قبلی براتون مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *