سوالات متداول

آیا شما از کار هایی که طراحی کرده اید ، پشتیبانی میکنید؟

بله ، تمامی پروسه های انجام شده دارای پشتیبانی هستند. البته این نکته قابل ذکر هست که پشتیبانی تا زمانی که لینک استودیو ما در سایت شما به عنوان طراح پوسته/قالب وجد داشته باشد پشتیانی از پوسته/قالب انجام میشود در غیر اینصورت خیر.

برای انجام طراحی ، چه مقدار زمان لازم است؟

زمان برای هر پروژه بنا به نوع سفارش و امکانات درخواستی در شرح کار ، تعیین میشود. از جمله عوامل مهم در زمانبندی اجرای طراحی نیز میتوان به پیچیدگی طرح اشاره کرد اما به طور معمول طراحی پوسته/قالب در زمان 7 الی 12 روز میباشد

فایل های منبع یا لایه باز چیست ؟

این فایلها شامل متن ها و تصاویر استفاده شده در طرح شما بصورت لایه باز میباشد که به سادگی قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد .این فایل برای کسانی که نیاز دارند در بازه های زمانی هیدر سایت خود را تغییر دهند بسیار مناسب خواهد بود .

من به طرح وب سایتی که برایم آماده کرده اید ، علاقه ای ندارم ، چکار باید کرد؟

قبل از شروع به کد نویسی سایت شما ، با توجه به نوع و محتوای سایت ، بازار هدف و کاربران ، یک طرح گرافیکی بصورت فایل تصویری آماده شده و در یک جلسه برای شما نمایش داده میشود. نقطه نظراتی که در این جلسه مطرح میشود سبب تغییرات احتمالی در ساختار گرافیک طرح اولیه خواهد بود. حتی گاهی نیاز به تعویض کامل طرح اولیه می باشد. تا زمانی که طرح گرافیکی به تایید طرفین نرسد ، پروسه طراحی وب سایت شروع نخواهد شد. بعد از تایید طرح و اجرایی شدن پروژه ، تغییر در طرح جز در قسمتهایی که به ساختار لطمه نزند ، امکان پذیر نیست و در صورت لزوم هزینه آن برای اجرای مجدد لحاظ خواهد شد.

چگونه هزینه طراحی را پرداخت کنم ؟

شما میتوانید به وسیله کلیه خود پردازهای عضو شتاب ، همچنین به صورت آنلاین هزینه طراحی را به یکی از شماره حسابهای سایت واریز نمائید.

بنا به دلایلی فایل های پوسته/قالب که برای من ارسال کرده اید حذف شدند، چه کاری باید انجام داد ؟

پس از اتمام کار پوسته شما یک فایل پشتیبانی از آن تهیه و توسط ما نگهداری میشود. اگر برای فایل های شما اتفاقی افتاد میتوانید به پشتیبانی سایت ایمیل زده و با ذکر نام پوسته/قالب فایل پشتیبان را درخواست کنید. توجه کنید که باید ایمیل ارسال شده متعلق به سایت مورد نظر باشه.

آیا شما قالب فُلان سایت را ریپ میکنید ؟

بنده به هیچ عنوان هیچ قالب و یا پوسته ای را ریپ نمیکنم، در عوض شما میتوانید قالب و یا پوسته ای را مانند آن از ما درخواست کنید.

آیا شما ویرایش پوسته/قالب انجام میدهید ؟

بنا بهاحترام گذاشتن به حقوق مدیران سایت ها و طراح آن ها خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *